کیانپارس - سالن زیبایی نورا
09339639336

سوالات متداول درباره کراتین مو

سوالات متداول درباره کراتین مو

کراتین مو از آن دسته مواردی است که باید اطلاعات زیادی درباره آن کسب کرد و همواره سوالات متعددی در رابطه با کراتین مو مطرح می شود. در این مطلب سعی بر این داریم تا به تعدادی از سوالات مهم و اساسی در رابطه با کراتین مو پاسخ دهیم تا به این روش بتوانیم کمکی هر چند کوچک به شما عزیزان و دوستداران کراتین مو کرده باشیم. پس در ادامه با این مطلب ما را همراهی کنید.

چقدر قبل از کراتین مو می تونم موهامو رنگ کنم؟

خیلی از مشتریان عزیز کراتین مو این سوال رو از ما می پرسن که اگر می خوان موهاشونو قبل از کراتین مو رنگ کنن، تا چند روز قبل می تونن این کارو انجام بدن؟ پاسخ سادس شما حتی یک روز قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید، حتی همون روز و قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید و هیچ تاثیری هم بر کراتین موهاتون نداره. اما بهترین حالت برای سلامت موهاتون اینه که سه روز قبل از کراتین موهاتون تشریف ببرید برای رنگ کردن موها. این بهترین حالت موجود می باشد. اگه می خواید انواع کراتین مو رو بشناسید ، می تونید مطلب انواع کراتین مو رو مطالعه نمایید.

بعد از کراتین می تونم موهامو شینیون کنم یا حالت بدم؟

یکی دیگه از سوالاتی که زیاد مطرح میشه اینه که با توجه به صاف شدن موها ، آیا بعد از کراتین مو می تونم موهامو شینیون کنم و یا حالت بدم به موهام؟ پاسخ به این سوال بله هست ، قطعا می تونید موهاتونو شینیون کنید و یا به کمک دستگاه های آرایشی حالت دار کنید. اما انجام این کارها با توجه به بکار بردن انواع اسپری ها و بابلیس ها و … باعث کوتاه شدن دوام کراتین مو شما عزیزان می شه. در حقیقت بهتر هست که یا انجام نشه و یا خیلی کم و در صورت لزوم انجام بشه.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *